MOBİL GÜVENLİK SİSTEMİ

HIZLI MÜDAHALE & TAM ZAMANLI KONTROL

MGS; özel güvenlik görevlilerinin kullandıkları mobil el terminalleri ile müşterilerimizin istedikleri an cep telefonlarına kurulu uygulama ile işletmelerini kontrol edebilmelerini ve çift yönlü iletişimde bulunmalarını sağlamaktadır. İşletmelerinde periyodik veya bağımsız zamanlarda gerçekleşmelerini istedikleri talimatlar uygulanır, kontrol etmek istedikleri eylemler denetlenir ve kendilerine mobil uygulama ile bildirilir. Gerçekleşmeyen talimatlar ise Desecure Alarm İzleme ve Takip Merkezi’nden tespit edilir ve talimatın gerçekleştirilmesi sağlanırken geciken görevlerde gecikme sebebi yazılı olarak müşterimizin bilgisine ve onayına sunulur.

Yenilikçi çözüm olarak; gerekli donanımlar kurulduktan sonra tesislerin uzaktan kamera sistemleri ile izlenmesi, izinsiz giriş tespiti, giriş-çıkış yönetimi, refakat ve araç girişi bilgi edinme hizmetleri de vermekteyiz.

Özel güvenlik görevlisi kendisine bildirilen veya devriye esnasında tespit ettiği aksaklığı fotoğraflayarak rapor halinde el terminalinden müşterimize ve Alarm İzleme ve Takip Merkezi’mize bildirir ve böylece tespit edilen olayın saniyeler içerisinde bilgisi sağlanmış olur. Müşterilerimizin kendilerini ve tesislerini daha güvende hissettikleri bu sisteme web sitesi üzerinden de ulaşılabilir.

MOBİL GÜVENLİK SİSTEMİ

Mobil Güvenlik Sistemi sizi karmaşık programlardan uzakta kolay ve hızlı arayüzüyle tam denetim sahibi kılar.

 

Görev yerlerine hatırlatıcılar ekleyebilir, kontrol listeleri oluşturabilirsiniz. Personelinizin istenilen süre boyunca görev yerinde kalmasını sağlayabilirsiniz.

Personellerinizden mesai öncesi iş hazırlığı, kıyafet kurallarının kontrolü için fotoğraf talebinde bulunabilirsiniz.

Personellerinizin mesai esnasında tek bir tuşla alarm-gözlem birimimize ve size acil durum mesajı gönderebilmesini sağlar.

Personelinizin devriyesi sırasında takip ettiği güzergahı, duraklama sürelerini işaretleyebilir, gerçek zamanlı kontrol edebilirsiniz.

İstediğiniz zaman dilimi ve birimde vardiya planı oluşturabilir, personelinize bu planları anlık olarak bildirebilirsiniz.

Devriye raporları, olay raporları ve istatistiksel rapor seçenekleriyle devriye sonuçları istenilen formatta alınabilir.

Wifi ve internet bağlantısının olmadığı durumlarda güzergahlar, süreler ve olaylar işaretlenir, bağlantı sağlandığında tarafınızdan görüntülenebilir.

İstediğiniz sayıda kullanıcı ve personel ekleyebilir, her kullanıcıya özelleştirilmiş yetkiler atayabilirsiniz.

Personelleriniz karşılaştıkları olayları video ve ses kaydı şeklinde anlık olarak size iletebilir.

DESECURE MGS İLE TANIŞIN

Özel güvenlik hizmetlerimizin sunduğu yenilikçi çözümler ve mobil uygulama avantajları hakkında daha fazla bilgi almak için YouTube bağlantısına tıklayın. Bu videoda, mobil el terminallerinin kullanımı, uzaktan kamera izleme, izinsiz giriş tespiti ve daha birçok detaylı içeriği bulabilirsiniz. İşletmenizin güvenliğini artırmak ve kendinizi daha güvende hissetmek için videomuzu izleyebilirsiniz.

Desecure Mobil Güvenlik Sistemi, kullandığı tüm verileri Amazon AWS üzerinde saklar. Son teknoloji veri şifrelemesi kullanan bu alt yapı ile bilgileriniz güvenli bir şekilde korunur.

Uygulama ve veritabanı bulut sunucularda barındırıldığı için; ek maliyetlere, bakım gereksinimi , güncelleme gibi fiziksel sunucularda barındırıldığında karşılaşılan ek yüklere gerek duymaz.

Firmanızın tüm verileri 256-BIT AES ile şifrelenir ve küresel veri saklama yönetmeliklerine uygun şartlarda korunur.

İstediğiniz rapor türü ve konu üzerinde gelişmiş bildirim hizmetleri ile gerçek zamanlı uyarılar alabilirsiniz.

Destek, sürüm güncelleme, sunucu kurulumu, yazılım lisanları gibi bir çok ağır ve yüklü satın alma maliyeti yerine bu hizmetleri kiralayarak kısa ve uzun dönemde kar elde edebilirsiniz.

Tüm soru, sorun ve görüşleriniz için AR-GE ekibimiz ve uzman teknik personellerimiz ile sınırsız destek sağlıyoruz.

Desecure Mobil Güvenlik Sisteminin tasarımı, kullanımı kolay olması üzerine kuruludur. En az tıklama sayısıyla istediğiniz tüm işlemleri yapabilirsiniz.

Desecure bulut çözüm sistemi sektörün önde gelen tüm cihazları ve servisleri üzerinde sorunsuz ve eş zamanlı çalışmak üzere tasarlanmıştır.

SSS

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

15+ Yıllık Deneyim

1400+ Çalışan

317+ İşletme

Gerçek ve tüzel kişilere ait yaşam hakkı, zilyetlik hakkı, işletme yönetimi hakları ve mülkiyet hakkı ile diğer hav ve hürriyetlerin saldırıya uğramaması amacıyla kamu güvenliğini tamamlayıcı mahiyette verilen güvenlik ve koruma hizmetlerine Özel Güvenlik denir.
Alüminyum sanayi, araç kiralama, bilişim, ambalaj endüstrisi, çevre arıtma teknolojileri, dayanıklı tüketim malları, döküm sanayi metalurji, elektrik- elektronik, enerji ve güç sistemleri, ev tekstili, içecek sanayi, site, apartman ve rezidans güvenliği, kimya sanayi, madencilik, özel eğitim kurumları, hastane ve klinik , yapı sanayi gibi bir çok sektöre özel güvenlik ve danışmanlık hizmeti sunuyoruz.
Denizli merkezli olmak üzere İzmir koordinasyon ofisimiz ile birlikte 23 ilde hizmet veriyoruz.
Kullanılacak teçhizat, donanım ve üniforma gibi malzemenin bizim tarafımızdan sağlanması, stoklanması, bakım onarım ve depolama gibi hizmetlerin tarafımızdan verilmesi sizin bütün yükünüzü hafifletecek, bu hususlarda yapmanız gereken maliyetlerinizi sıfıra indirgeyecektir. Ekonomik dalgalanmalar ya da güvenlik hizmetlerindeki gereksinimlerin dönemsel artışı ya da azalışı sonucunda, almış olduğunuz hizmetin boyut ve maliyetini esnek bir şekilde değişken olarak belirleyebilme avantajına sahip olacaksınız. Desecure’de hizmet kalitenizi en üst düzeyde karşılayacak olan insan kaynağının temini ve projenizde oluşabilecek olası eleman değişiklikleri, hızlı ve ek maliyet yaratmadan tarafımızdan sağlanacak geniş insan kaynağımız ile hiç aksamadan daima yürütülmektedir.