ÖZEL GÜVENLİK HİZMETİ

DESECURE

ÖZEL GÜVENLİK HİZMETİNDEN FAYDALANMANIN SİZE VE KURULUŞUNUZA FAYDALARI

En iyi olmak için eğitimi, karşılaşabileceğimiz riskleri ve hizmet sunumumuzu en dinamik şekilde planlayarak gerçekleştiriyor, müşterilerimize artı değer katmak için odaklanıyoruz.

Desecure olarak, 5188 Sayılı Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetlerine ilişkin Yasa ve Yönetmelik gereğince şirketiniz için alınması gereken güvenlik hizmetlerinde resmî işlemlerle ilgileniyoruz. Müracaat yazışmaları ve hazırlıklarını biz gerçekleştirerek sizi asıl işlerinizden alıkoymuyor ve zaman kaybı yaşatmıyoruz. İstenilen hizmet düzeyini tanımlamanız yeterli olacak, sürecin tüm yönetimini biz üstleniyoruz. 12 yıllık tecrübemizle sağlayacağımız uygulama ve iş gücü verimliliği, alacağınız güvenlik hizmetlerinde mükemmelliği arttıracaktır. Bu sayede siz, zamanınızı ve kaynaklarınızı kendi işlerinize odaklayacak ve başarılarınızı en üst düzeye taşıyacaksınız.

  • Yönetim Kolaylığı
  • Mükemmel Hizmet
  • Hızlı Çözüm
  • Kesintisiz Hizmet

Deneyimli ve uzman kadro...

01

RESMİ İŞLEMLERLE BİZ İLGİLENİYORUZ

Desecure, 5188 Sayılı Yasa gereğince güvenlik hizmetleri için resmi başvuruları ve hazırlıkları üstlenir, zaman ve iş kaybını önler.

02

YÖNETİM KOLAYLIĞI SAĞLIYORUZ

Hizmet düzeyini belirleyin, yönetimi biz üstlenelim. Böylece zaman ve kaynaklarınızı kendi işlerinizde kullanabilirsiniz.

03

MÜKEMMEL HİZMET SUNUYORUZ

15 yıllık tecrübemizle güvenlik hizmetlerindeki verimlilik ve mükemmelliği artırarak, hizmet kalitesini sürekli iyileştiriyoruz.

04

RİSKİ EN AZA İNDİRİYORUZ

Ekipman yetersizliğinde maliyetler bizim sorumluluğumuzdur. Riskleri azaltarak proaktif yaklaşımla sorunsuz hizmet sağlıyoruz.

DESECURE HİZMETLERİ

Kullanılacak teçhizat, donanım ve üniforma gibi malzemenin bizim tarafımızdan sağlanması, stoklanması, bakım onarım ve depolama gibi hizmetlerin tarafımızdan verilmesi sizin bütün yükünüzü hafifletecek, bu hususlarda yapmanız gereken maliyetlerinizi sıfıra indirgeyecektir.

 

VIP
KORUMA

Özel günlerde ve ya tam zamanlı taleplerinizde özel eğitim almış yakın koruma görevlilerimizle güvenliğinizi sağlıyoruz.

ORGANİZASYON
GÜVENLİĞİ

Tüm etkinliklerinizde  iç ve dış mekan güvenliğinizi sağlıyoruz.

MOBİL GÜVENLİK
SİSTEMİ

Tesisinizin güvenliğini mobil cihazlarınızdan tam zamanlı kontrol edebilmenizi sağlıyoruz.

ALARM İZLEME
MERKEZİ

Tesisinizin uzaktan kamera sistemleri ile izlenmesi ve gerekli durumlarda hızla müdahale edilmesini sağlıyoruz.

SSS

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

15+ Yıllık Deneyim

1400+ Çalışan

317+ İşletme

Gerçek ve tüzel kişilere ait yaşam hakkı, zilyetlik hakkı, işletme yönetimi hakları ve mülkiyet hakkı ile diğer hav ve hürriyetlerin saldırıya uğramaması amacıyla kamu güvenliğini tamamlayıcı mahiyette verilen güvenlik ve koruma hizmetlerine Özel Güvenlik denir.
Alüminyum sanayi, araç kiralama, bilişim, ambalaj endüstrisi, çevre arıtma teknolojileri, dayanıklı tüketim malları, döküm sanayi metalurji, elektrik- elektronik, enerji ve güç sistemleri, ev tekstili, içecek sanayi, site, apartman ve rezidans güvenliği, kimya sanayi, madencilik, özel eğitim kurumları, hastane ve klinik , yapı sanayi gibi bir çok sektöre özel güvenlik ve danışmanlık hizmeti sunuyoruz.
Denizli merkezli olmak üzere İzmir koordinasyon ofisimiz ile birlikte 23 ilde hizmet veriyoruz.
Kullanılacak teçhizat, donanım ve üniforma gibi malzemenin bizim tarafımızdan sağlanması, stoklanması, bakım onarım ve depolama gibi hizmetlerin tarafımızdan verilmesi sizin bütün yükünüzü hafifletecek, bu hususlarda yapmanız gereken maliyetlerinizi sıfıra indirgeyecektir. Ekonomik dalgalanmalar ya da güvenlik hizmetlerindeki gereksinimlerin dönemsel artışı ya da azalışı sonucunda, almış olduğunuz hizmetin boyut ve maliyetini esnek bir şekilde değişken olarak belirleyebilme avantajına sahip olacaksınız. Desecure’de hizmet kalitenizi en üst düzeyde karşılayacak olan insan kaynağının temini ve projenizde oluşabilecek olası eleman değişiklikleri, hızlı ve ek maliyet yaratmadan tarafımızdan sağlanacak geniş insan kaynağımız ile hiç aksamadan daima yürütülmektedir.