MOBİL İZLEME HİZMETİ

Mobil İzleme Aracı, 365 gün,24 saat aralıksız hizmet veren taşınabilir bir güvenlik aracıdır. Araç arkasında istediğiniz yere taşınıp kolayca kurulumu yapılır. Desecure-MİA; inşaat şantiyeleri, askeri sahalar, miting ve konser alanları gibi aynı alan üzerinde birden fazla noktanın izlenmesinin gerekli olduğu durumlar için özel olarak tasarlanmıştır.
Mobil İzleme Aracı, 365 gün,24 saat aralıksız hizmet veren taşınabilir bir güvenlik aracıdır. Araç arkasında istediğiniz yere taşınıp kolayca kurulumu yapılır. Desecure-MİA; inşaat şantiyeleri, askeri sahalar, miting ve konser alanları gibi aynı alan üzerinde birden fazla noktanın izlenmesinin gerekli olduğu durumlar için özel olarak tasarlanmıştır. Desecure-MİA ‘nın tarama alan kapasitesi nedir?
Desecure-MİA, yerel ağ üzerinden ya da internet üzerinden kontrol edilebilir. Size özel olarak belirlenmiş şifrenizle gerçek zamanlı görüntüyü ya da geçmişe dönük video kayıtlarını izleyebilirsiniz. Akıllı cep telefonlarınızdan ve bilgisayarlarınızdan kolayca erişim sağlayabilirsiniz.
9 metre yüksekliğe sahip mast üzerinde bulunan hareketli kameralar ile tüm alanın taramasını yapar. Görüntüleri eş zamanlı yayınlar, ya da entegre bulunan dijital kayıt cihazı üzerine kaydederek yetkililere transfer eder.
Üzerinde en az 1 Adet PTZ (Speed Dome) kamera bulunan cihazlarımıza ihtiyacınıza göre 16 adede kadar kamera eklenebilir.

Desecure-MİA hırsızlığa karşı donanımlı mıdır?

Desecure-MİA donanımı; hırsızlık, sabotaj, yangın gibi ihtimaller göz önünde bulundurularak dedektörlerle çevrilmiştir. Bununla birlikte olay anında sistemde bulunan özel hat ile acil durum bilgisi Desecure Alarm İzleme ve Takip Merkezine, yetkili telefon numaralarına, mail adreslerine eş zamanlı olarak bildirilir.

Enerji tesisleri ve enerji nakil hatları için avantajları nelerdir?

* Enerji İletim Tesisleri Şantiye ve Uygulama Sahaları

* Enerji Santralleri

* Enerji Dönüşüm ve Aktarım Tesisleri

Ülkeler için stratejik önem taşıyan alanların güvenliği için Desecure-MİA ile eş zamanlı görüntü aktarımı ve kayıt sağlanır. Kırsal kesimde ve şehir şebekesinden uzak olunan bölgelerde özel ağ temini ile 24 saat kesintisiz görüntü aktarımı ve dijital ortam kaydı sağlanır. Maden sahaları için şantiye sahasının kurulumundan gelişim ve teslim sürecine kadar ki tüm süreçlerde uzaktan erişimle güvenlik kontrolü sağlanır. Günlük, haftalık, aylık alan değişimlerinde istenilen bölgeye kolaylıkla nakil edilebilir. Sahanız en uygun noktadan takip edilebilir.

SSS

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

15+ Yıllık Deneyim

1400+ Çalışan

317+ İşletme

Gerçek ve tüzel kişilere ait yaşam hakkı, zilyetlik hakkı, işletme yönetimi hakları ve mülkiyet hakkı ile diğer hav ve hürriyetlerin saldırıya uğramaması amacıyla kamu güvenliğini tamamlayıcı mahiyette verilen güvenlik ve koruma hizmetlerine Özel Güvenlik denir.
Alüminyum sanayi, araç kiralama, bilişim, ambalaj endüstrisi, çevre arıtma teknolojileri, dayanıklı tüketim malları, döküm sanayi metalurji, elektrik- elektronik, enerji ve güç sistemleri, ev tekstili, içecek sanayi, site, apartman ve rezidans güvenliği, kimya sanayi, madencilik, özel eğitim kurumları, hastane ve klinik , yapı sanayi gibi bir çok sektöre özel güvenlik ve danışmanlık hizmeti sunuyoruz.
Denizli merkezli olmak üzere İzmir koordinasyon ofisimiz ile birlikte 23 ilde hizmet veriyoruz.
Kullanılacak teçhizat, donanım ve üniforma gibi malzemenin bizim tarafımızdan sağlanması, stoklanması, bakım onarım ve depolama gibi hizmetlerin tarafımızdan verilmesi sizin bütün yükünüzü hafifletecek, bu hususlarda yapmanız gereken maliyetlerinizi sıfıra indirgeyecektir. Ekonomik dalgalanmalar ya da güvenlik hizmetlerindeki gereksinimlerin dönemsel artışı ya da azalışı sonucunda, almış olduğunuz hizmetin boyut ve maliyetini esnek bir şekilde değişken olarak belirleyebilme avantajına sahip olacaksınız. Desecure’de hizmet kalitenizi en üst düzeyde karşılayacak olan insan kaynağının temini ve projenizde oluşabilecek olası eleman değişiklikleri, hızlı ve ek maliyet yaratmadan tarafımızdan sağlanacak geniş insan kaynağımız ile hiç aksamadan daima yürütülmektedir.