DESECURE HAVADAN İZLEME HİZMETİ

İster yakın, ister uzak mesafede korumanız gereken tüm alanların güvenliğini istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz.

Koruma alanındaki tüm nesneleri ölçümleyebilir, olay anında izleyebilir ve en doğru önlemi gerçek zamanlı alabilirsiniz.

İhtiyacınız olan ekipmanı Desecure Drone üzerine ekleyebilir, güvenlik ihtiyacınıza göre donanım özelleştirebilirsiniz.

Otomatik çift frekans bandı switching3’ü destekleyen ocusync 2.0 ile uçsuz bucaksız uçuş deneyimini yaşayın. 1080P kalitesinde gelişmiş video kaydı yapabilirsiniz.

Desecure havadan izleme hizmeti ile açık alanlardaki güvenliğinizin tam kontrol altında olmasını sağlıyoruz. Gece görüşü özelliği ile 7/24 korunması gereken alan üzerinde devriye atıyor, sıcaklık ölçümü ile belirlenen nesnelerin canlı ya da cansız olması özelliklerini rapor ediyoruz. Yüksek depolama hafızası sayesinde güvenlik vardiyaları esnasında kesintisiz kayıt sağlıyoruz. Görüntüleri eş zamanlı izliyor, Desecure Alarm Takip ve İzleme servisinden sizin belirlediğiniz olay başlıklarını eş zamanlı iletiyoruz. Canlı olduğu tespit edilen hareketin ya da nesnenin hangi canlı türüne ait olduğunu analiz ediyoruz. Böylece sahte alarmlardan ve gözden kaçan tehlikelerden uzak tam bir güvenlik ağı oluşturuyoruz.

2 Kızılötesi sensör, gelişmiş algılama sistemi ve 8 yüksek çözünürlüklü görüş aracı ile karmaşık ve geniş alanlarda dahi tam kontrol sağlarsınız.

Düşük ışık alanlarında net görüş elde edebilmenizi sağlayan çift spot ışığı ile en zor şartlarda dahi net görüş alırsınız. Cihaz üzerindeki hoparlörler sayesinde sahadaki personellerinizi yönlendirebilir, ekiplerinizle iletişim kurabilirsiniz.

Her yerde, her koşulda kesintisiz ve tam güvenlik sahibi olun...

TERMAL ISI ÖLÇER

Tarama yapılan alan üzerindeki tüm hareketlerin termal ısı ölçer kamera ile analizi yapılır. Böylece tüm olay tiplerinde gerçek zamanlı müdahale sağlanırken nesnelerin canlı-cansız olduğu bilgisi ve türleri doğru bir şekilde raporlanır.

 • Nesne Analizi
 • Gerçek Zamanlı İzleme
 • Canlı Türü Analizi
 • Güvenli İzleme
 • Zengin Görselleştirme

DİJİTAL YAKINLAŞTIRMA

Kontrol alanınızdaki tüm hareketleri herhangi bir riske girmeden yakından takip edebilirsiniz. Son teknoloji 2x optik yakınlaştırma seçeneğiyle her şey kontrolünüz altında!

 • 2x Optik Yakınlaştırma
 • 3x Dijital Yakınlaştırma
 • 4k 30 FPS Video Kaydı
 • 12 'MP' Cmos Sensörü

24 GB DAHİLİ DEPOLAMA

24GB’ lık dahili depolama ile görev esnasında çok daha fazla veri kaydedebilirsiniz. Böylece harici sd kart üzerinden manuel olarak veri kopyalama işlemine gerek olmaksızın tüm verilerinizi tek bir bellek üzerinde toplayabilirsiniz.

 • Yüksek Depolama Alanı
 • Kolay Veri Yönetimi
SSS

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

15+ Yıllık Deneyim

1400+ Çalışan

317+ İşletme

Gerçek ve tüzel kişilere ait yaşam hakkı, zilyetlik hakkı, işletme yönetimi hakları ve mülkiyet hakkı ile diğer hav ve hürriyetlerin saldırıya uğramaması amacıyla kamu güvenliğini tamamlayıcı mahiyette verilen güvenlik ve koruma hizmetlerine Özel Güvenlik denir.
Alüminyum sanayi, araç kiralama, bilişim, ambalaj endüstrisi, çevre arıtma teknolojileri, dayanıklı tüketim malları, döküm sanayi metalurji, elektrik- elektronik, enerji ve güç sistemleri, ev tekstili, içecek sanayi, site, apartman ve rezidans güvenliği, kimya sanayi, madencilik, özel eğitim kurumları, hastane ve klinik , yapı sanayi gibi bir çok sektöre özel güvenlik ve danışmanlık hizmeti sunuyoruz.
Denizli merkezli olmak üzere İzmir koordinasyon ofisimiz ile birlikte 23 ilde hizmet veriyoruz.
Kullanılacak teçhizat, donanım ve üniforma gibi malzemenin bizim tarafımızdan sağlanması, stoklanması, bakım onarım ve depolama gibi hizmetlerin tarafımızdan verilmesi sizin bütün yükünüzü hafifletecek, bu hususlarda yapmanız gereken maliyetlerinizi sıfıra indirgeyecektir. Ekonomik dalgalanmalar ya da güvenlik hizmetlerindeki gereksinimlerin dönemsel artışı ya da azalışı sonucunda, almış olduğunuz hizmetin boyut ve maliyetini esnek bir şekilde değişken olarak belirleyebilme avantajına sahip olacaksınız. Desecure’de hizmet kalitenizi en üst düzeyde karşılayacak olan insan kaynağının temini ve projenizde oluşabilecek olası eleman değişiklikleri, hızlı ve ek maliyet yaratmadan tarafımızdan sağlanacak geniş insan kaynağımız ile hiç aksamadan daima yürütülmektedir.