İŞLETMENİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER SUNUYORUZ

HAKKIMIZDA

ÖZEL GÜVENLİK EĞİTİMİ İLE ÇALIŞANLARIMIZI EN İYİ HİZMET İÇİN YETİŞTİRİYORUZ!

Güvenlikte Yenilik, Tecrübede Güç Birliği!

Sürekli gelişen ve değişen eğitim programımız çerçevesinde, özel güvenlik görevlilerimizin en güncel eğitimi alması için kendi kuruluşlarımız bünyesinde T.C. İçişleri Bakanlığından ruhsat ve izin belgelerini alarak Özel Güvenlik Eğitim Okulumuzu kurduk. Uzun yıllardır Özel Güvenlik Eğitiminde edindiğimiz tecrübe ile donanımlı ve yetkin personeller yetiştiriyor, eğitim okulumuzu Özel Güvenlik ve Koruma hizmetlerinde kullanılabilecek tüm yeni nesil teknolojiler ile donatıyoruz. Tüm bu emeğimizin karşılığı olarak; sahip oldukları yetkinin bilincinde, topluma ve çevreye duyarlı, mesleğine saygılı ve ilkeli Özel Güvenlik Görevlileri yetiştiriyoruz.

  • Yakın Koruma
  • Alarm İzleme ve Takip
  • Organizasyon Güvenliği
  • Mobil Güvenlik Sistemi

Deneyimli ve uzman eğitmenler...

YENİ NESİL GÜVENLİK YÖNETİMİ

0 +

İzleme Noktası

0 +

Hizmet Noktası

0 +

Yılı Aşkın Tecrübe

0 +

Çalışan

Amazon platormu üzerinde saklanan verileriniz block level depolama yöntemi kullanılarak güvenli ve sağlam bir şekilde saklanır.

Desecure’nin kolay ve kullanıcı dostu arayüzü ile bilgisayar ve mobil cihazlarınızdan güvenlik yönetiminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Desecure sistemi bütün cihazlar ve servislerle entegre çalışabilecek bir alt yapı ile tasarlanmıştır.

Veritabanında saklanan tüm verileriniz 256-BIT AES ile şifrelenir ve yüksek güvenlik standartlarına göre korunur.

Gelişmiş ayar seçenekleri sayesinde, seçeceğiniz bildirim seçenekleri ile rapor e-postalarınızı ve gerçek zamanlı bildirimlerinizi anlık olarak kontrol etmenizi sağlar.

Her türlü soru ve destek talebinizde, sizinle anlık iletişime geçiyor, sınırsız destek hizmetimizle hızlı ve kalıcı çözümler üretiyoruz.

ANADOLU’DAN TÜM TÜRKİYE’YE GÜVENİLİR ÇÖZÜMLER

En iyi olmak için eğitimi, karşılaşabileceğimiz riskleri ve hizmet sunumumuzu en dinamik şekilde planlayarak gerçekleştiriyor, müşterilerimize artı değer katmak için odaklanıyoruz.

Anadolu’da doğan bir firma olmanın sorumluluğunun yanında geleneklerimize ve ilkelerimize bağlı olarak bulunduğumuz toprakların en değerli varlığının “insan” olduğunun bilincinde olarak samimiyet ve adil davranış politikamız, çalışanlarımız ile aramızdaki manevi bağları güçlendiriyor; bu sağlam temeller ile çalışanlarımıza sorumluluk katarken kendimize de avantaj sağlıyoruz.

İŞ GÜCÜ YÖNETİMİNDE YENİ NESİL ÇÖZÜMLER

Güvenlik, İnsan Kaynakları ve Tesis yönetiminde etkili çözümlerle işletmenizin ve çalışanlarınızın tam kontrol altında olmasını sağlıyoruz. Anlık izleme, mesai bildirimi ve görev takibi modülleriyle personellerinizin ve tesisinizin 7/24 güvende olmasına odaklanıyoruz.

Görev Takibi
Devriye Takibi
İK Yönetim Paneli
PDKS
Anlık İzleme
SSS

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

15+ Yıllık Deneyim

1400+ Çalışan

317+ İşletme

Gerçek ve tüzel kişilere ait yaşam hakkı, zilyetlik hakkı, işletme yönetimi hakları ve mülkiyet hakkı ile diğer hav ve hürriyetlerin saldırıya uğramaması amacıyla kamu güvenliğini tamamlayıcı mahiyette verilen güvenlik ve koruma hizmetlerine Özel Güvenlik denir.
Alüminyum sanayi, araç kiralama, bilişim, ambalaj endüstrisi, çevre arıtma teknolojileri, dayanıklı tüketim malları, döküm sanayi metalurji, elektrik- elektronik, enerji ve güç sistemleri, ev tekstili, içecek sanayi, site, apartman ve rezidans güvenliği, kimya sanayi, madencilik, özel eğitim kurumları, hastane ve klinik , yapı sanayi gibi bir çok sektöre özel güvenlik ve danışmanlık hizmeti sunuyoruz.
Denizli merkezli olmak üzere İzmir koordinasyon ofisimiz ile birlikte 23 ilde hizmet veriyoruz.
Kullanılacak teçhizat, donanım ve üniforma gibi malzemenin bizim tarafımızdan sağlanması, stoklanması, bakım onarım ve depolama gibi hizmetlerin tarafımızdan verilmesi sizin bütün yükünüzü hafifletecek, bu hususlarda yapmanız gereken maliyetlerinizi sıfıra indirgeyecektir. Ekonomik dalgalanmalar ya da güvenlik hizmetlerindeki gereksinimlerin dönemsel artışı ya da azalışı sonucunda, almış olduğunuz hizmetin boyut ve maliyetini esnek bir şekilde değişken olarak belirleyebilme avantajına sahip olacaksınız. Desecure’de hizmet kalitenizi en üst düzeyde karşılayacak olan insan kaynağının temini ve projenizde oluşabilecek olası eleman değişiklikleri, hızlı ve ek maliyet yaratmadan tarafımızdan sağlanacak geniş insan kaynağımız ile hiç aksamadan daima yürütülmektedir.