GÜVENLİK ÇAĞRI HİZMETİ NEDİR?

Güvenlik çağrı sistemi ile bulunduğunuz bölgede güvenlik personeline ihtiyaç duyduğunuz anda belli noktalara kurulan çağrı sistemini kullanarak personelle iletişim halinde olabilirsiniz. Güvenlik çağrı sistemi; kolay kurulum, düşük maliyet ve hava koşullarına dayanıklı olması ile daima çalışmaya hazırdır.

Kendi enerjisine sahip ve korunaklı çağrı cihazıyla acil durum anında güvenlik görevlilerinizle istediğiniz an iletişim halinde olabilirsiniz.

Hizmet alanına bağlı olarak çağrı sisteminin enerji seçenekleri bulunmaktadır. Sizin için size özel çözümler üreten AR-GE  birimimiz ile;

  • Güvenlik odaklı araçlar üretiyor.
  • Uygun maliyetle profesyonel hizmet sunuyor.
  • Gelişmiş teknolojilerle çağın ilerisinde güvenlik çözümleri sunuyoruz.
SSS

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

15+ Yıllık Deneyim

1400+ Çalışan

317+ İşletme

Gerçek ve tüzel kişilere ait yaşam hakkı, zilyetlik hakkı, işletme yönetimi hakları ve mülkiyet hakkı ile diğer hav ve hürriyetlerin saldırıya uğramaması amacıyla kamu güvenliğini tamamlayıcı mahiyette verilen güvenlik ve koruma hizmetlerine Özel Güvenlik denir.
Alüminyum sanayi, araç kiralama, bilişim, ambalaj endüstrisi, çevre arıtma teknolojileri, dayanıklı tüketim malları, döküm sanayi metalurji, elektrik- elektronik, enerji ve güç sistemleri, ev tekstili, içecek sanayi, site, apartman ve rezidans güvenliği, kimya sanayi, madencilik, özel eğitim kurumları, hastane ve klinik , yapı sanayi gibi bir çok sektöre özel güvenlik ve danışmanlık hizmeti sunuyoruz.
Denizli merkezli olmak üzere İzmir koordinasyon ofisimiz ile birlikte 23 ilde hizmet veriyoruz.
Kullanılacak teçhizat, donanım ve üniforma gibi malzemenin bizim tarafımızdan sağlanması, stoklanması, bakım onarım ve depolama gibi hizmetlerin tarafımızdan verilmesi sizin bütün yükünüzü hafifletecek, bu hususlarda yapmanız gereken maliyetlerinizi sıfıra indirgeyecektir. Ekonomik dalgalanmalar ya da güvenlik hizmetlerindeki gereksinimlerin dönemsel artışı ya da azalışı sonucunda, almış olduğunuz hizmetin boyut ve maliyetini esnek bir şekilde değişken olarak belirleyebilme avantajına sahip olacaksınız. Desecure’de hizmet kalitenizi en üst düzeyde karşılayacak olan insan kaynağının temini ve projenizde oluşabilecek olası eleman değişiklikleri, hızlı ve ek maliyet yaratmadan tarafımızdan sağlanacak geniş insan kaynağımız ile hiç aksamadan daima yürütülmektedir.