DESECURE AKADEMİ

NEDEN BİZ?

DESECURE AKADEMİ

Anadolu’da doğan bir firma olmanın sorumluluğunun farkındayız. Geleneklerimiz ve ilkelerimize bağlı olarak bulunduğumuz toprakların en değerli varlığının “insan” olduğunun bilincindeyiz. Samimiyet ve adil davranış politikamız çalışanlarımız ile aramızdaki manevi bağları güçlendirmektedir. Bu sağlam temel; çalışanlarımıza sorumluluk katmakta ve bize avantaj sağlamaktadır.

Personel Eğitimleri

Oryantasyon, gelişim ve süreklilik eğitimleri ile çalışanlarımızın devamlı gelişim sürecinde olmasını sağlıyoruz.

Personel Yakını Eğitimleri

Çalışanlarımızın ailelerinin ihtiyacı olan eğitimleri ücretsiz olarak alabilmelerini sağlıyoruz.

Sosyal Sorumluluk Projeleri

Toplum, alan ve kişi güvenliği ile ilgili eğitimlerin alanında uzman eğitmenler tarafından kişi ve kurumlara ulaştırılmasını sağlıyoruz.

OTİZİM FARKINDALIK EĞİTİMİ

Ücretsiz Matematik Özel Dersi

Kadına Karşı Şiddete Dur Etkinliği

EĞİTİM PRENSİBİ

Desecure Akademi olarak, eğitim prensiplerimiz doğrultusunda katılımcılarımızın en iyi şekilde gelişmelerini sağlamaya odaklanıyoruz. Her bir eğitimimizde, katılımcıların interaktif ve uygulamalı bir öğrenme deneyimi yaşamalarını sağlamak için çaba gösteriyoruz. Güncel içeriklerle desteklenen eğitimlerimiz, sektördeki en son gelişmeleri ve en iyi uygulamaları yansıtmaktadır. Ayrıca, uzman eğitmenlerimiz tarafından verilen eğitimlerimizde katılımcılarımızın etkileşimli bir ortamda öğrenmeleri ve bilgiyi pratiğe dönüştürmeleri sağlanmaktadır. Amacımız, katılımcılarımızın güvenlik sektöründe başarılı olmaları için gerekli olan bilgi, beceri ve yetkinlikleri en etkili şekilde kazanmalarını sağlamaktır.

NE SAĞLIYORUZ?

Desecure Akademi olarak, güvenlik sektöründe uzmanlaşmış bir eğitim merkezi olarak sizlere kapsamlı bir eğitim deneyimi sunuyoruz. Sektördeki en son gelişmeleri ve en iyi uygulamaları yansıtan geniş bir eğitim yelpazesi sunuyoruz. Kişisel gelişimden mesleki becerilere, güvenlik protokollerinden kriz yönetimine kadar birçok konuda eğitimler sağlıyoruz. Uzman eğitmenlerimiz tarafından verilen eğitimlerimiz, interaktif ve uygulamalı bir öğrenme deneyimi sunarak katılımcılarımızın bilgi ve becerilerini etkili bir şekilde geliştirmelerini sağlıyor. 

SSS

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

15+ Yıllık Deneyim

1400+ Çalışan

317+ İşletme

Gerçek ve tüzel kişilere ait yaşam hakkı, zilyetlik hakkı, işletme yönetimi hakları ve mülkiyet hakkı ile diğer hav ve hürriyetlerin saldırıya uğramaması amacıyla kamu güvenliğini tamamlayıcı mahiyette verilen güvenlik ve koruma hizmetlerine Özel Güvenlik denir.
Alüminyum sanayi, araç kiralama, bilişim, ambalaj endüstrisi, çevre arıtma teknolojileri, dayanıklı tüketim malları, döküm sanayi metalurji, elektrik- elektronik, enerji ve güç sistemleri, ev tekstili, içecek sanayi, site, apartman ve rezidans güvenliği, kimya sanayi, madencilik, özel eğitim kurumları, hastane ve klinik , yapı sanayi gibi bir çok sektöre özel güvenlik ve danışmanlık hizmeti sunuyoruz.
Denizli merkezli olmak üzere İzmir koordinasyon ofisimiz ile birlikte 23 ilde hizmet veriyoruz.
Kullanılacak teçhizat, donanım ve üniforma gibi malzemenin bizim tarafımızdan sağlanması, stoklanması, bakım onarım ve depolama gibi hizmetlerin tarafımızdan verilmesi sizin bütün yükünüzü hafifletecek, bu hususlarda yapmanız gereken maliyetlerinizi sıfıra indirgeyecektir. Ekonomik dalgalanmalar ya da güvenlik hizmetlerindeki gereksinimlerin dönemsel artışı ya da azalışı sonucunda, almış olduğunuz hizmetin boyut ve maliyetini esnek bir şekilde değişken olarak belirleyebilme avantajına sahip olacaksınız. Desecure’de hizmet kalitenizi en üst düzeyde karşılayacak olan insan kaynağının temini ve projenizde oluşabilecek olası eleman değişiklikleri, hızlı ve ek maliyet yaratmadan tarafımızdan sağlanacak geniş insan kaynağımız ile hiç aksamadan daima yürütülmektedir.