DESECURE ALARM İZLEME VE TAKİP MERKEZİ

thumb
PROAKTİF GÜVENLİK

ENTEGRE GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Uzaktan İzleme Hizmetleri

Son teknoloji kameralar ve izleme sistemleri ile alanlarınızı sürekli izliyor, olağandışı durumları anında tespit ederek müdahale ediyoruz. Güvenlik uzmanlarımız, alarm verildiğinde durumu detaylı bir şekilde analiz ederek gerekli aksiyonları hızla alıyor. Böylece gerçek zamanlı müdahalede bulunuyoruz.

  • Yapay Zeka Destekli Analiz
  • 360° Görüntüleme
  • Anında Alarm ve Aksiyon
  • Hızlı ve Etkili Müdahale
  • Endüstriyel Koruma
  • AG-TV Sistemi
DESECURE TECHNOLOGY

UZAKTAN İZLEME HİZMETİ İLE

İle Hırsızlık, Vandalizm ve Sabotajdan Nasıl Korunabilirsiniz?

Her müşterinin farklı güvenlik ihtiyaçları olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, her bir tesis için kapsamlı bir risk analizi yapıyoruz ve bu analize dayanarak size özel bir güvenlik planı oluşturuyoruz. Uzman ekibimiz, tesislerinizin fiziki yapısını, risk seviyesini ve bütçenizi göz önünde bulundurarak en uygun güvenlik çözümlerini belirlemenize yardımcı olur.

  • Profesyonel VMS Sistemleri
  • Siber Güvenlik ve Gizlilik
  • Olası Olay Uyarıları
  • Sanal Devriye

DEĞİŞİMİ "GÜVENLE" SAĞLIYORUZ!

Dijital dönüşüm ve Endüstri 4.0 ile birlikte ulaşılacak yeni seviyede, tesisinizin güvenliği ve takibini sağlarken, teknoloji trendlerini güvenilir metodlarla çözümlerimize entegre ediyoruz.

AR-GE EKİBİ İLE ZAMANIN İLERİSİNDE ÇÖZÜMLER SUNUYORUZ

Tesislere kurulan alarm sistemlerindeki haber alma cihazları ile alarm merkezine gelen bilgiler işlenir, alarm tipine göre tesis yetkilileri ve ilgili kamu kuruluşuna haber verilir ve hırsızlık, yangın, su baskını, gaz kaçağı ve benzeri durumlarda ilk yardım alarm tipleri en kısa sürede doğrulanarak müdahale edilmesi sağlanır.

Yenilikçi çözüm olarak; gerekli donanımlar kurulduktan sonra tesislerin uzaktan kamera sistemleri ile izlenmesi, izinsiz giriş tespiti, giriş-çıkış yönetimi, refakat ve araç girişi bilgi edinme hizmetleri de vermekteyiz.

 

SSS

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

15+ Yıllık Deneyim

1400+ Çalışan

317+ İşletme

Gerçek ve tüzel kişilere ait yaşam hakkı, zilyetlik hakkı, işletme yönetimi hakları ve mülkiyet hakkı ile diğer hav ve hürriyetlerin saldırıya uğramaması amacıyla kamu güvenliğini tamamlayıcı mahiyette verilen güvenlik ve koruma hizmetlerine Özel Güvenlik denir.
Alüminyum sanayi, araç kiralama, bilişim, ambalaj endüstrisi, çevre arıtma teknolojileri, dayanıklı tüketim malları, döküm sanayi metalurji, elektrik- elektronik, enerji ve güç sistemleri, ev tekstili, içecek sanayi, site, apartman ve rezidans güvenliği, kimya sanayi, madencilik, özel eğitim kurumları, hastane ve klinik , yapı sanayi gibi bir çok sektöre özel güvenlik ve danışmanlık hizmeti sunuyoruz.
Denizli merkezli olmak üzere İzmir koordinasyon ofisimiz ile birlikte 23 ilde hizmet veriyoruz.
Kullanılacak teçhizat, donanım ve üniforma gibi malzemenin bizim tarafımızdan sağlanması, stoklanması, bakım onarım ve depolama gibi hizmetlerin tarafımızdan verilmesi sizin bütün yükünüzü hafifletecek, bu hususlarda yapmanız gereken maliyetlerinizi sıfıra indirgeyecektir. Ekonomik dalgalanmalar ya da güvenlik hizmetlerindeki gereksinimlerin dönemsel artışı ya da azalışı sonucunda, almış olduğunuz hizmetin boyut ve maliyetini esnek bir şekilde değişken olarak belirleyebilme avantajına sahip olacaksınız. Desecure’de hizmet kalitenizi en üst düzeyde karşılayacak olan insan kaynağının temini ve projenizde oluşabilecek olası eleman değişiklikleri, hızlı ve ek maliyet yaratmadan tarafımızdan sağlanacak geniş insan kaynağımız ile hiç aksamadan daima yürütülmektedir.